Esenyurt kurye fiyatları, şimdi doğrudan Ağ Üyelerimizle ilgilenerek Esenyurt kurye sürücüleri ve hizmetimiz ‘Ticaret Oranlarına’ erişim seçeneği sunuyor. Sanal ulaşım merkezimize Esenyurt kurye giriş yaparak işiniz için anında teklif davet edebilir veya aynı gün Esenyurt kurye fiyatlarını karşılayacak bir kuryeyi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.


Esenyurt Kurye Fiyatları Nedir?

  1. Anında Esenyurt Kurye Fiyat Teklifi Davet Edin: Sistemimiz, potansiyel teslimatınızı, toplama ve teslimat posta kodunun 50 mil içindeki tüm kuryelere gönderir.
  2. Şeffaf Sistem: Esenyurt kuryeler birbirlerinin tekliflerini görür ve teslimatınız için rekabet eder.
  3. Esenyurt Kuryeyi Arayın: Bir teklifi kabul etmeden önce arayabilir ve müsait durumunu teyit edebilirsiniz.
  4. Moto Kurye Bulun: İş ilanı vermeye alternatif olarak, veri tabanımızda uygun bir Esenyurt moto kurye arayın ve onlara teslimatınızı teklif edin.
  5. Hızlı Kurye İletişim: Esenyurt da ki hızlı kurye teslimatınızı tahsis ettikten sonra ağ üyesi, iş ayrıntılarını ve kararlaştırılan fiyatı onaylayan bir anlık metin mesajı ve e-posta alır.
  6. Gelişmiş Kurye Teslimat Teknolojileri: Alt yüklenici, cep telefonu tarayıcısında Esenyurt kurye fiyatları ve ayrıntılarını girerek sistemi günceller ve size otomatik olarak bir onay e-postası gönderir.
  7. Denenmiş ve Test Edilmiş Hizmetler: Esenyurt kurye fiyatları ve lojistik ağ üyelerimiz 3 yıldır teslimatlarımızı başarıyla gerçekleştiriyor, sistem bizim için çalışıyor, sizin için de çalışacağına inanıyoruz.

İletişim için 7/24 ve 365 gün destek alabilirsiniz. 0543 748 61 61 ve/ya E-posta adresimiz, iletisim@motokurye.org.tr