1. Ne kadar çabuk ödeme alırım? Esenyurt kurye ödeme koşullarımız, faturanızın alınmasından itibaren 30 gündür ve en yakın Cuma günü ödenir.
  2. Kurye ödemesi ne zaman yapılır? Eşsiz hızlı ödeme taahhüdümüzle gurur duyuyoruz. Esenyurt kurye faturanızın taranmış bir kopyasını ve imzalı irsaliyeyi gönderin ve size banka havalesi ile ödeme yapalım, alternatif olarak bunu uygulamamız aracılığıyla yapabilirsiniz.
  3. Esenyurt kurye kayıt işlemi ne kadar sürer? Kurye hesabınızın etkinleştirilmesi için lütfen günler içinde 24-48 saat bekleyin.
  4. Bir karavana ihtiyacım var mı? Hayır, arabalar için birçok aynı gün kurye işimiz var. Ancak Esenyurt kurye, özellikle dönüş yolculukları için kazanç potansiyelinizi artıracaktır.
  5. Esenyurt moto kurye teslimat tavsiyeniz nedir? Esenyurt kurye tavsiyemiz, halihazırda sahip olduğunuz araçla başlamanız, birkaç teslimat yaparak biraz para kazanmanız ve ardından kendiniz için potansiyeli gördüğünüzde bir minibüse yükseltmeye başlamanızdır.
  6. Hangi Esenyurt kurye türünü tavsiye edersiniz? Yine, arabalar için çok iş var. Ancak, özellikle dönüş işleri için fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız.
  7. Esenyurt kurye lojistik ağları gibi misiniz? Benzer, ancak kendi çalışmalarımızı ağa gönderiyoruz.
  8. Doğrudan Esenyurt kurye den iş alabilir miyim? Ulusal bir kargo şirketi olarak Esenyurt kurye hizmetleri kendine ait bir kargo işi vardır.

Katıldığınızda, doğrudan bizden taşeronluk işi almak için kayıt olabilirsiniz, sadece bize sigorta belgelerinizi ve aracınızın bir fotoğrafını gönderin. Daha sonra sizi Esenyurt kurye iş panomuza ve anında e-posta / SMS uyarılarına erişim sağlayacak şekilde ayarlayacağız.

Bunun için teklif vereceğiniz ve teklif ettiğiniz fiyatın %100’ünü alacağınız ticari işler de sunuyoruz. İletişim için 7/24 destek alabilirsiniz, 0543 748 61 61 veya e-mail adresimiz iletisim@motokurye.org.tr