Şartlar ve Koşullar

Bu belgede aşağıda belirtilen koşullara tabi olan hizmetlerini size sunacağız. Bu web sitesini her ziyaret ettiğinizde, hizmetlerini kullandığınızda veya bir satın alma yaptığınızda, aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu yüzden onları dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gizlilik Politikası

Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, kullanıcı verileri toplamamızla ilgili gizlilik politikamızı [gizlilik politikasına bağlantı] okumanızı tavsiye ederiz. Uygulamalarımızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

telif hakkı

Bu web sitesinde yayınlanan içerik (dijital yüklemeler, resimler, metinler, grafikler, logolar) [isim] ve/veya içerik yaratıcılarının mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu web sitesinde bulunan içeriğin tüm derlemesi [ad]’ın münhasır mülkiyetindedir ve bu derleme için telif hakkı yazarlığı [ad]’a aittir.

İletişim

Bizimle olan tüm iletişim elektroniktir. Bize her e-posta gönderdiğinizde veya web sitemizi her ziyaret ettiğinizde, bizimle iletişim kuracaksınız. Bizden iletişim almayı kabul ediyorsunuz. Web sitemizdeki haberlere abone olursanız, bizden düzenli e-postalar alacaksınız. Web sitemizde haber ve duyurular yayınlayarak ve size e-posta göndererek sizinle iletişim kurmaya devam edeceğiz. Ayrıca, size elektronik olarak sağladığımız tüm bildirimlerin, açıklamaların, anlaşmaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasıyla ilgili yasal gereklilikleri karşıladığını kabul etmektesiniz.

Uygulanabilir yasa

Bu web sitesini ziyaret ederek, ihtilaf kanunları ilkelerine bakılmaksızın [bulunduğunuz yerin] yasalarının bu hüküm ve koşulları veya [isim] ile sizin aranızda çıkabilecek herhangi bir ihtilafı veya onun iş ortakları ve ortakları.

Anlaşmazlıklar

Bu web sitesini ziyaretinizle veya bizden satın aldığınız ürünlerle herhangi bir şekilde ilgili herhangi bir ihtilaf, eyalet veya federal mahkeme [bulunduğunuz yer] tarafından tahkim edilecektir ve bu tür mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yerini kabul ediyorsunuz.

Yorumlar, İncelemeler ve E-postalar

Ziyaretçiler, müstehcen, yasa dışı, iftira niteliğinde, tehdit edici, fikri mülkiyet haklarını ihlal edici, özel hayatın gizliliğini ihlal edici veya üçüncü kişileri herhangi bir şekilde yaralayıcı olmadığı sürece içerik yayınlayabilir. İçeriğin yazılım virüsleri, siyasi kampanyalar ve ticari teşvik içermemesi gerekir.

Bu tür içeriği kaldırmak ve/veya düzenlemek için tüm haklarımız (ancak yükümlülüğümüz değil) saklıdır. İçeriğinizi yayınladığınızda, [name] adlı kişiye bu tür içeriği dünyanın her yerinde herhangi bir ortamda kullanma, çoğaltma, yayınlama ve değiştirme konusunda münhasır olmayan, telifsiz ve geri alınamaz bir hak vermiş olursunuz.

Lisans ve Site Erişimi

Bu web sitesine erişmeniz ve kişisel kullanımınız için size sınırlı bir lisans veriyoruz. İndirmenize veya değiştirmenize izin verilmez. Bu sadece bizden yazılı onay ile yapılabilir.

Kullanıcı hesabı

Bu web sitesinde bir hesabın sahibiyseniz, özel kullanıcı ayrıntılarınızın (kullanıcı adı ve şifre) gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz.

Kendi takdirimize bağlı olarak hesapları feshetme, içeriği düzenleme veya kaldırma ve siparişleri iptal etme haklarımız saklıdır.