Esenyurt kurye hizmeti Akıncı moto kurye grubu bir iştiraki olan şirket bu ‘Web Sitesinin’ sahibidir ve işletmektedir. Bu Web Sitesinden bilgi almadan veya herhangi bir hizmet sipariş etmeden önce lütfen bu Feragatnameyi ve aşağıdaki Genel Koşulları okuyun.

Feragatname Esenyurt Kurye
Feragatname Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye Feragatname

Bu Web Sitesinden bilgi alırken veya hizmet satın alırken, bu Sorumluluk Reddi Beyanını ve Genel Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. Bu Feragatname ve Genel Koşullar, bu Web Sitesinin kullanımını ve bu Web Sitesinden herhangi bir Esenyurt kurye hizmetin satın alınmasını, zaman zaman tadil edildiği şekilde yönetir. Herhangi bir değişiklik derhal yürürlüğe girecektir.

Esenyurt Moto Kurye

Herhangi bir değişikliğin yürürlüğe girmesinden sonra bu Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu Feragatnameye ve değiştirildiği şekliyle Genel Koşullara uymanız ve bunlara bağlı olmanız için tarafınızca bir sözleşme teşkil eder. Bu Web Sitesinden erişilen işlevlerin hatasız olduğunu veya Web Sitesini kullanırken aklınızdaki belirli amaca uygun olacağını varsaymamalısınız.

Şirket, alt yüklenicileri ve çalışanları, bu Web’de bulunan bilgi ve özelliklerdeki herhangi bir hata veya bunların kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan, tesadüfi veya diğer zararlardan dolayı hiçbir kişi veya kuruluşa karşı sorumlu olmayacaktır. Şirkete bu tür zararların olasılığını bildirmiş olsanız bile, kar, iş, veri kaybı veya bilgisayar sistemlerinizdeki hasarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Esenyurt Kurye.

Esenyurt Feragatname

Bu Esenyurt Kurye Web Sitesi, tamamen Şirketin takdirine bağlı olarak keşfedildikçe düzeltilecek olan yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Ayrıca, bu Sitede yer alan bilgiler periyodik olarak güncellenmektedir. Esenyurt Kurye Şirket, bu Web Sitesinde atıfta bulunulan bilgiler, adlar, resimler, resimler, logolar, simgeler ve hizmetlerde herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın değişiklik, iyileştirme ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar. World Wide Web, dünyanın dört bir yanındaki sayısız sitede bağımsız olarak sürdürülür.

Zaman zaman Esenyurt Kurye Şirket İnternet Sitesindeki linklerden diğer İnternet Sitelerine erişim sağlanabilir. Bu Web Sitesinden linkler yoluyla ulaşılabilecek bilgiler, isimler, görseller, resimler, logolar ve ikonlar, Esenyurt Kurye Web Sitesi sınırları dışından kaynaklanabilir. Bu nedenle Şirket, Şirket Web Sitesi içinde, aracılığıyla veya dışında türetilen, elde edilen, erişilen herhangi bir içerikle ilgili herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

Bu Feragatname, Genel Koşullar ve bu Esenyurt Kurye Web Sitesindeki bilgi veya hizmetlerin kullanımına dayalı herhangi bir iddia, Esenyurt yasalarına tabi olacak ve taraflar, Esenyurt, İstanbul mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olacaktır.

Esenyurt Kurye Hizmeti

Esenyurt Kurye Şirket, virüsleri bu Web Sitesinden hariç tutmak için tüm makul çabaları gösterse de, bu tür bir hariç tutmayı garanti edemez ve virüsler için hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Bu nedenle, bu Web Sitesinden bilgi indirmeden önce tüm uygun önlemleri almanız önerilir. Bilgisayar korsanlığı yaparak, bu Esenyurt Kurye Web Sitesinde yer alan bilgileri değiştirerek, bu Web Sitesine diğer kullanıcıların erişimini engelleyerek veya sınırlandırarak veya başka bir şekilde bu Esenyurt Kurye Web Sitesinin normal işleyişini bozmayacağınızı veya bu Web Sitesinin bütünlüğünü ihlal etmeyeceğinizi kabul etmektesiniz.